jak zaksiegowac nocleg w hotelu

Jeśli podróż do zachodniej części miasta, na I-70, sprawdzić hamulce, jesteś w na górskiej drodze!

9. Las Vegas. Przejazd droga do Las Vegas może być tylko road trip wszystkich przejazdów drogowych. Nagłówek do ustronnej, jałowy krajobraz, który otacza Las Vegas oferuje się niesamowitą scenerię, która wydaje się owinąć się poza horyzontem. Ciepło funtów chodnika i produkuje linie ciepła (tak jak widzieliście w filmach), a podróż wydaje się nieskończona. Bez uprzedzenia, złapiesz swój pierwszy przebłysk Las Vegas, jeśli kieruje na północ od I-15, dziesiątki mil, zanim się tam dostać. Co wydaje się kropką na horyzoncie będzie coraz większy i większy, aż do uruchomienia obok słynnych kasyn i strzeliste hotele Vegas jest znany tak dobrze. To prawie niemożliwe, aby zgubić się w Las Vegas. Jest jednym z głównych dróg w, a jeden na zewnątrz. Gdy jesteś przy autostradzie, można wziąć rejs wszystkich rejsów, w dół Las Vegas Strip. Dla prawdziwie niezapomniane doświadczenie, dysk 3,8 mil długi pasek w nocy, kiedy miasto ożywa.

10. Salt Lake City. Podobnie jak Las Vegas, podróż Droga do Salt Lake City jest jak złudzenie optyczne. Po przejechaniu na mil suchych pokładach soli (Salt Flats Bonneville State Park), kierując się na wschód od I-80 będzie działać równolegle z intrygującym Great Salt Lake, i doprowadzić do pięknego Salt Lake City. Panoramę Salt Lake City znajduje się efektownie na tle wysokie ośnieżone góry. Samo miasto jest nachylona i ma ciekawą atmosferę w odróżnieniu od innych w kraju. Miasto pozostaje stosunkowo chłodne przez cały rok, i ma trochę na nartach w pobliżu słynnego na całym świecie. Można rozpoznać miasta od 2002 roku Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Jeśli mieszkasz w każdym z hoteli w Salt Lake City, parking zwykle nie jest problemem. Jednakże, miejsc w mieście jest zazwyczaj muszą być napędzane, gdyż są rozrzucone daleko od siebie.

Pewnie zauważyłeś już, że nie ma wielu miast wybrzeża na wschód tej liście. Wschodnie wybrzeże ma jakieś ogromne rzeczy do zobaczenia, ale wiele z nich to małe nadmorskie miasteczka, półwyspy, wyspy, i trudno poruszać się miast, które powstały setki lat temu. To sprawia, że ??biorąc podróż do miast takich jak Nowy Jork nieco trudniejsze. Nowsze miast zachodniego wybrzeża przechowywane jazdy na myśli, gdy populacja naprawdę zaczęła zdejmować, ustawiając je pod lekkim korzyść dla odchodzących drodze.

Mam podróżował po całym kraju kilka razy tam iz powrotem, i wziąć kilka rozszerzonych wycieczki drogowe w ciągu ostatnich kilku lat. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o niektórych z moich podróży samochodem, trochę porad na temat planowania podróży, i zobaczyć, co jeszcze USA ma do zaoferowania dla wycieczkowiczów drogowych, odwiedź moją jak zaplanować stronę Road Trip USA.

Artykuł napisany przez: