tanie noclegi w hotelu nad morzem

Dochód Inequality- niewidzialna problem

Każdy kraj jest bogaty w jeden sposób. Jak inaczej można go karmić swoich ludzi? Jednak nierówność dochodów zagraża mieszkańcom wielu krajów z biedy i daje im życie o wiele niższe niż w życiu innych ludzi, żyjących w tym samym kraju. Problem ten jest niewidoczny dla wielu ludzi, a oto niektóre kraje o wielkich gospodarek, które zwalczają nierówność dochodów.

Stany Zjednoczone są największym na najpotężniejszą gospodarką. To gospodarka jest obsługiwany przez wszystkich pracowników IT, zasobów naturalnych, w wielu dziedzinach zatrudnienia i możliwości, jego obiecującej rządu i ustalił uczniów. Jednak wiele osób w Stanach Zjednoczonych są słabe. Istnieje wiele osób bezdomnych i nie mogąc znaleźć wyjścia. Dlaczego nie są w stanie znaleźć wyjście? Większość ludzi nie daje im żadnych pieniędzy, gdy o to poprosi. Większość ludzi nie oddać dużo pieniędzy do schronów, które mają bezdomnych. To pokazuje nierówności w dochodach. Będzie tam ludzi w Stanach Zjednoczonych dzięki czemu miliardy dolarów, a inni ludzie żebrania na ulicach dla jednego dolara, gdyby nie było? Bezdomni są zazwyczaj ludzie, którzy stracili pracę i nie mógł znaleźć innego, i ostatecznie mają rachunki zabrać ich domy dalej i wysyłać je na ulicach miast, by spędzić resztę swojego życia. Ludzie zwykle myślą, że bezdomni zrobił coś, co przyniósł je na ulice, takie jak popełniania przestępstw, ale nie wszyscy bezdomni są tacy. Ten problem nierówności w dochodach może być rozwiązany z kilku schroniskach dla bezdomnych i pracy charytatywnej.

Republika Południowej Afryki jest najpotężniejszą gospodarką w Afryce. Kraj jest pełen różnych zasobów naturalnych, ma dynamicznie rozwijającym się sektorze turystycznym, stabilnego rządu, i pracowity robotników i studentów. W kraju jest jeszcze wyjść z prawie pół wieku zmaga się z apartheidem, który oddziela ludzi białe i czarne, i dał białych ludzi znacznie większe szanse ku życiu mogli cieszyć.
Artykuł napisany przez: