turystyka rowerowa zagraniczna

Gdzie są najlepsze Szpitale w Ammanie

Amman jest stolicą Jordanii i jest to miasto, gdzie starożytna kultura i nowoczesne udogodnienia dzień mieszają. Miasto jest atrakcyjnym miejscem turystycznym; została zbudowana na serii wzgórzami i słynnego Morza Martwego znajduje się w niewielkiej odległości od tego miejsca. Jordan dysponuje jednym z najlepszych centrów medycznych na Bliskim Wschodzie i Bank Światowy plasuje ją jako najlepsze miejsce dla turystyki medycznej w regionie. Miasto posiada wiele klinik i szpitala, które oferują dobre usługi do ludzi.

King Hussein Medical Center jest wiodącym i znanym multidyscyplinarny instytucja medyczna w Jordanii. Ośrodek ten składa się z pięciu szpitali i zapewnia zaawansowaną opiekę medyczną dla swoich pacjentów. Al-Hussein Szpital ustanowiony w 1973 roku jest najstarszym z pięciu szpitali, które tworzą grupy. Jest to również jeden z najbardziej ruchliwych szpitali w kraju i wyposażony jest w stanie techniki. Oddział chirurgii w szpitalu zapewnia najnowszą technologię obróbki takiego minimalnego chirurgii inwazyjnej i endoskopowej. Inne usługi oferowane są kompleksowe leczenie diagnostyczne i terapeutyczne dla chorób wewnętrznych, nefrologii, pulmonologii, hematologii i onkologii, neurologii, endokrynologii, gastroenterologii, dermatologii i venerealogy. Szpital posiada również dobrze wyposażone okulistyki, E.N.T, pediatrii, położnictwa i dentystycznych oraz wydziały ginekologicznych.

Queen Alia Serce Instytut został utworzony w 1983 roku specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej opieki kardiologicznej dla pacjentów. Jest to również część Król Hussein Medical Center. Szpital ma wieńcowych jednostki opieki, intensywnej opieki unit opieki i po chirurgii. Procedury przeprowadzane w szpitalu są głównie otwarte operacje przeszczepów serca i krążenia.
Artykuł napisany przez: http://www.euroimpex.pl/oferta/wydruk-podazajacy-poufny/index.html