turystyka zagraniczna statystyki

Dziesięć z najlepszych miejsc w USA zaplanować Road Trip

USA jest jednym z krajów najbardziej napędzania świata. Interstates podłączyć każde większe miasto, a nawet czyni większość Alaska dostępne dla każdego z gazem w samochodzie. Kiedy przychodzi do miast w USA, każdy z nich jest zupełnie inna. Niektóre autobusy są przyjazne, niektóre są przyjazne dla samochodów, niektóre są przyjazne metra. Najlepsze miasta w USA na drodze podróży są te, które są łatwo dostać się za pomocą samochodu, posiada duży parking, a są warte podróży do miasta. Które z nich spełniają wszystkie powyższe kryteria? Czytaj dalej, aby zobaczyć dziesięć najlepszych miejsc w Stanach Zjednoczonych, aby zaplanować wycieczkę na drogach, i sprawdzić, czy zgadza się!

1. Boston. Przed tunelem Big Dig, jadąc do Bostonu był koszmar. Teraz jest to trochę mniej koszmar. Jazda w Bostonie nie jest dla słabych serca, ale biorąc swój samochód do miasta to chyba najszybszy sposób, aby zobaczyć miasta. Parking nie zawsze jest pod dostatkiem, ale zabytków. Spróbuj jeść w słynnym North End, biorąc rejs Boston Harbor Islands, lub spacer słynną Freedom Trail historycznych miejsc w mieście.

2. Seattle. To miasto powstało z jazdą na uwadze. W odróżnieniu od wielu starszych miast na wschodnim wybrzeżu, które padły ofiarą źle rozplanowany autostrad, Seattle ma doskonały system autostrad, aby wejść i wyjść z miasta. Jak w każdym dużym mieście, będziesz mieć trochę ruchu, ale to bułka z masłem przy ruchu w Nowym Jorku czy Los Angeles. Najciekawsze Seattle należą Pike Place Market ryb, Space Needle, a rejsy krajoznawcze przez Seattle Locks.

3. San Diego. Kalifornijskie Southernmost główne targi miejskie trochę lepsze niż to metropolia na północy, Los Angeles. Tak, I-5, I-8 I-15 i I-805 zbiegają się w granicach miejskich San Diego, ale 8 pasa drogi są na tyle duże, aby pomieścić większość ruchu, przez większość czasu.
Artykuł napisany przez: