aktywna turystyka zagraniczna

Szpital specjalne znajduje się w centralnej części Amman i działa od 1993 roku specjalności w szpitalu są udane przeszczepienie narządów do przeszczepów nerek, zwłaszcza, otwartych operacjach serca, leków na zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego i problemów związanych z oczu. Oddziału ratunkowego w szpitalu działa 24 godziny i jest wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny.

Al Khalidi Medical Center, serce Kompleksowa Szpital specjalne ustalona została przez dr Ibrahim Al Khalidi w 1978. Oferuje on szereg wysoko specjalistycznych procedur medycznych i chirurgicznych. Emergency oraz Trauma Center, która jest okrągła operacyjne zegar i ambulanse dostępne przez całą dobę są również dostępne. Szpital oferuje usługi patologii procedury IVF, zaawansowane usługi diagnostyczne i terapeutyczne, IVF, usług stomatologicznych i ma urządzenie do dializy, klinikę, centrum bólu oczu i Zakład Patologii.

Przed podróży lub wyjazdu za granicę , upewnij się, że ty i twoja rodzina ma jakość ubezpieczenia medycznego. Niech Dobry sąsiad Ubezpieczenia pomóc Ci znaleźć właściwą międzynarodową ubezpieczenie zdrowotne dla danej sytuacji.

Artykuł napisany przez: