jaki hotel na Ibizie polecacie

Jest zaawansowanym laboratorium w środku, który wykonuje żadnych inwazyjnych zaawansowanych badań. Królowa Rania pediatria szpital, część tej samej grupy jest pierwszy szpital w kraju, która specjalizuje się w opiece pediatrycznej. Szpital jest wyposażony w najnowszą technologię i współrzędnymi ze szpitali z USA i Wielkiej Brytanii w zakresie współpracy i konsultacji.

Jordan Szpital w Ammanie jest JCI akredytowanych szpitala, który oferuje zaawansowane usługi opieki zdrowotnej. Jest to również zgodne z ISQua (International Society for Jakości w Ochronie Zdrowia) normy i jest certyfikat ISO 9002-2000. Szpital jest jednym z głównych ośrodków opieki zdrowotnej w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Sporo lekarzy w szpitalu zostały przeszkolone w Europie, Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych. Szpital multidyscyplinarny oferuje zabiegi z zakresu neurochirurgii, opieki serca, transplantacji narządów, pediatrii, ortopedii, kardiochirurgii i naczyniowej, urologii, nefrologii i ortopedii. Pozostałe działy w szpitalu są w oddziale pomocy doraźnej, urządzenia medycyny nuklearnej urządzenie do dializy nerek, zespół Litotrypsja, jednostka fizjoterapii, OIOM i Zakładu Radiologii.

Al-Essra Szpital jest JCIA szpitala akredytowanego i znajduje się w Queen Rania Al Abdallah Street, naprzeciwko Jordian Meczet Uniwersyteckiego. Ratunkowy w szpitalu jest dzień i noc, operacyjne i jest najbardziej zaawansowane i wyrafinowane oddziałach ratunkowych w Jordanii, zarówno na szczeblu państwowym i prywatnym. Szpital utworzyła numer infolinii (530-0333) składania wniosków o karetkę o każdej porze dnia. Istnieją udogodnienia w szpitalu, zarówno dla małych i dużych gabinetów, choroby serca i płuc, http://www.oskmini.pl/kursy,2,pl.html opieki położniczej, problemów ortopedycznych i kłopotów z nerkami. Poza tym nie jest to IVF, fizjoterapia, endoskopia układu oddechowego i wydziały w szpitalu.

Artykuł napisany przez: