nocleg w hotelu a delegacja

Sceny z popularnego folkloru i opowieści, jak również postacie, takie jak smoki, wróżki, węży i ??słoni są przedstawiane na wschodniej ścianie groty.

Inne atrakcje w Zatoka Halong

Oprócz jaskiń Halong Bay nadzwyczajnego, morza i gór, goście i turyści również odwiedzić zatokę ze względu na jego wspaniały owoce morza.na stronie więcej informacji Morze Halong Bay jest schronieniem dla 450 rodzajów mięczaków i 200 gatunków ryb, które są obsługiwane przez statki wycieczkowe i lokalnych restauracji, jak również. Będziesz mieć pewność, że ryby, które serwowane jest na tych restauracji są świeże, ponieważ są one utrzymywane przy życiu w cysternach rybackich i gotowy do gotowania. Ryby są gotowane na różne sposoby. Są one wypiekane na parze, smażone lub zmieszany z innymi składnikami, w celu uzyskania przyjemny smak.

Tak więc, jeśli planujesz mieć rodzinne wakacje na Wietnam, jedno z miejsc, które powinny być na górze listy jest Halong Bay. Zatoka jest pełen wspaniałych krajobrazów, gigantycznych jaskiń i pyszne potrawy, które dadzą rodzina podróż, która zostanie zapamiętany na całe życie.

Natura jest idealnym artystą i jednym z jego dzieł jest Zatoka Halong w Wietnamie. Tak więc, jeśli planujesz mieć rodzinne wakacje w Wietnamie, należy wziąć Halong Bay rejs wokół regionu.

Artykuł napisany przez: