nocleg w hotelu a koszty

Najlepsze miejsca do odwiedzenia w Arizonie

Wybór najlepszych miejsc do odwiedzenia w Arizonie jest kwestią czasu dostępnego i co osobiste preferencje.

Numer jeden atrakcją turystyczną w Arizonie jest oczywiście Grand Canyon. W 4 mln rocznych odwiedzających dokonać Grand Canyon National Park najczęściej odwiedzanym parkiem narodowym w Stanach Zjednoczonych … To jest również wymieniony jako jeden z siedmiu cudów współczesnego świata. Jeśli to nie jest na waszej liście, powinno być.

Sedona jest około trzech godzin od Wielkiego Kanionu i jest warte odwiedzenia. Sedona słynie z przepięknych krajobrazów z powodu czerwonych skał otaczających miasto. Jest również uważany za jeden z 10 najlepszych miast sztuki w Stanach Zjednoczonych i jest domem dla wielu galeriach. Joe Beeler, słynny Zachodnia Artysta zamieszkał w Sedona, aż do śmierci w 2006 roku, a rope krowy.

Prescott znajduje się półtorej godziny z Phoenix … Będzie wysoki na żadnej liście odwiedzających Arizona. Miasto 40.000 mieszkańców jest także domem dla ponad 700 struktur, które są wymienione w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym. Ze złota znaleziono w okolicy, Prescott był pierwszą stolicą terytorium Arizonie w 1863 roku.

Gdy w okolicy Tucson wizyta na południowy wschód od Tucson umieści cię w samym sercu kraju wina Arizona … http://alnotarnow.pl To prawda, Arizona ma rosnący przemysł winiarski, a niektóre z jego win zostały już podawane w Biały Dom Obiad.

Żadna wizyta w Arizonie byłaby kompletna bez wizyty w Tombstone, uważany za najbardziej autentyczne zachodniej miasta w Stanach Zjednoczonych. Tutaj Wyatt Earp i Doc Holliday zastrzelił go z tych złych 130 lat temu.

Więc wybranie najlepszych atrakcji Arizona może być trudne i oferuje coś dla każdego … Czy szukasz historii, sztuki, czy scenerii … wizyta w Arizonie jest warta twojego czasu.

Artykuł napisany przez: