turystyka zagraniczna definicja Jeśli jesteś udaliśmy się do San Diego, spróbuj odwiedzić zabytkową Starówkę autentycznej kuchni meksykańskiej Kalifornii stylu i architektury, Dzielnicy Gaslamp do najlepszych sklepów i cokolwiek robisz, nie przegap Zoo w San Diego, najlepszy w zoo kraj.

4. San Francisco. W telewizji, wydaje się, że San Francisco został stworzony dla tramwajów i chodzenia.ranking kredytów konsolidacyjnych Spędź dzień nie chodzenie w górę iw dół wzgórza i zdasz sobie sprawę, że wkrótce się wyczerpać, albo zerwał z taksówkę! Na szczęście, jeśli pobyt w San Francisco, większość hoteli ma tani parking i czasem bezpłatny parking. Jeśli pobyt wraz rybackiej, można z łatwością dojść do większości miejsc wzdłuż nabrzeża.

5. Kansas City. Zimnica w na stronie więcej informacji środku USA leży Kansas City, rozprzestrzenia się na dwóch państw i rzeki Missouri. Nazywany miasto fontann, Kansas City faktycznie ma najwięcej fontann na świecie poza Rzymem. Dzięki rewitalizacji centrum miasta, a niektóre z najlepszych grilla można znaleźć w kraju, Kansas City jest domem dla jakiejś ciekawej architekturze nowej, jak American Jazz Museum i historyczne, jak Pomnik Wolności (w którym mieści się I wojna World Museum ). Jeśli chodzi o właściwości jezdne, miasto nie mogło zostać ustanowiony prostsze. I-70, I-35 i I-69 wszystkie są łatwe trasy, że głowa do miasta, a ja-435 sprawia olbrzymi pętlę wokół miasta.

6. San Antonio. Poza tym locie do San Antonio, nie trzeba wiele innych opcji, aby zobaczyć ten śródlądowej Texas City. San Antonio znajduje się w epicentrum Teksasie, a to prawdziwy przekrój Texan życia. W miarę zbliżania się do miasta od I-10, nagłe przejście od krajobrazu wiejskiego do dużego miasta jest stromy. brak miasta dużej aglomeracji odróżnia ją od wielu innych miastach amerykańskich. Nagłówek na zachodzie miasta, teren zaczyna się kamienista i bardziej górzysty.
Artykuł napisany przez: