turystyka zagraniczna w PRL

Halong Bay – to niesamowite miejsce do odwiedzenia w Wietnamie

Nic nie jest idealne, ale natura jest doskonałym artystą i jednym z jego dzieł jest Halong Bay. Od 1994 roku zatoka została uwzględniona na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie jest zaskakujące, choć ogromne morze, wspaniałe jeziora i spektakularne krajobrazy zawsze będzie idealnym miejscem dla malarza bystrym perspektywy.

Halong Bay – Land Krasu

Najbardziej cenione cechy Bay, która wyróżnia ją od innych jest jej unikalna kombinacja wapiennych krajobrazów krasowych, który został rzeźbiony przez potężne ręce nad morzem. Miarę upływu czasu, powtarzające się transgresji i regresji morza mają erozji wapienia i przekształcił go w wspaniałych krajobrazów, które składają się z pojedynczych funkcji klastrów wieża i stożkowatych szczytów.

Wyspy tej zatoki zostały nazwane zgodnie z ich niezwykłych kształtach. Niektóre z tych wysp są Voi Wysepka który ma podobieństwo słonia, Mai Nha Islet dachu i Gachoi koguta walki. Te wyspy stają się siedliskiem różnych gatunków takich jak małpy, legwany, antylopy i bantams.

Halong Bay – dom dla Caves

Jednym z popularnych Wietnam, są ogromne jaskinie, które mieszkają na wyspach Halong Bay, które dadzą Ci niezapomniane przeżycia spelunking. Jednym z światowej sławy jaskiń w zatoce jest powiesić ?? Ăº§u GAA »Â który jest znany jako największy grota w regionie. Jaskinia składa się z trzech głównych komór, które są wypełnione niesamowite stalaktyty i stalagmity, które wypełniają swoje oczy z podziwu.

Kolejna jaskinia, która jest często zawarte w liście spotów góry Wietnam turysty jest groty Thien Cung. Chociaż podróż do jaskini może być ryzykowna , ponieważ obie strony nie jest on objęty gęstych lasów. Jednak wielu turystów podjąć ryzyko z powodu naturalnej splendor, który jest wykonany z stalaktytów i stalagmitów, że czeka ich w Thien Cung Cave.
Artykuł napisany przez: