turystyka zagraniczna wyjazdowa

Jazda w mieście jest proste, z I-10 pozycji ze wschodu na zachód, i I-35 pozycji północy na południe. San Antonio jest domem dla historycznego Alamo i pięknej okolicy rzeki. Większość hoteli ma wolny lub niedrogi parking. Najlepszym sposobem, aby zobaczyć główne atrakcje miasta znajdują się pieszo, ale można z łatwością poruszać się po ulicach w stylu siatki miasta, jeśli trzeba pojechać.

7. Portland. Jednym z najpiękniejszych miast nadrzecznych w Ameryce, Portland leży nad brzegiem rzeki Willamette i Columbia Rivers w stanie Oregon. Miasto słynie z plastyki, jedne z najlepszych galerii sztuki w kraju, obfitość microbreweries (oni nazywają to „Beertown”), aktywna scena wyścigi rowerów, restauracja i dynamicznie rozwijającym się scena. Chociaż miasto ma doskonałe transportu publicznego, można również łatwo poruszać backstreets i autostrad z Portland przez I-5, który kieruje na północ do Vancouver Washington, a na południe w kierunku wybrzeża Oregon i Kalifornia. I-84 Głowice wschód w kierunku Idaho i Salt Lake City.

8. Denver. Szanse są, nie mieszkają w pobliżu Denver. To właśnie dlatego, że sprawia, że ??wielki cel podróży. Denver to nie tylko wielkie miasto, aby zatrzymać się przez to ma pewne niesamowite krajobrazy na północy, które sprawiają, planuje wyjazd drogową, tutaj warto. Rocky Mountain National Park, około 52 mil na północny-zachód, jest najlepiej widoczne podczas cieplejszych miesiącach roku, kiedy drogi nie są pokryte głazami i śniegu. U podnóża Gór Skalistych, można znaleźć boom sztuki miasto Boulder, Kolorado. Sam Denver jest domem dla rocznego Great American Beer Festival każdy upadek, i ma wiele muzeów, klubów i parków, aby zachęcić użytkowników zajęte. Przejazd droga do Denver jest łatwe planowanie. I-70, I-25 i I-76, będących głównymi szlakami do miasta.
Artykuł napisany przez: