zagraniczna turystyka wyjazdowa w Polsce

Carry On bagażu – Podróże samolotem

Z wszystkich dodanych środków bezpieczeństwa w miejscu na podróże lotnicze w dzisiejszych czasach, wielu podróżnych decyduje się na prowadzenie ich bagażu, zamiast sprawdzić bagaż, aby pomóc złagodzić niektóre z problemów latania. Bagaż podręczny oszczędza czas, pieniądze i gwarancje, że będziesz miał swoją torbę i swoje rzeczy z wami po przyjeździe na miejsce. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że różne linie mają różne wymagania.

Maksymalny dopuszczalny rozmiar dla bagaż podręczny waha się od 24 „x 17” x 10 „do 22” x 14 „x 9”. Zadzwoń Wasze towarzystwo lotnicze z wyprzedzeniem, aby znaleźć swoje ograniczenia bagaż Aby uniknąć opóźnienia lub jakiekolwiek dodatkowe opłaty za bagaż, podczas odprawy na lot. Ideą maksymalnej wielkości jest tak, że bagaż zmieści się w zasobniku powyżej swojej siedzibie lub w całości zmieścić się pod siedzeniem przed sobą. Różne samoloty mają inny rozmiar napowietrznych schowków i przestrzeń pod siedzeniami, więc jeśli latać na różnych linii lotniczych, znaleźć torbę bagażową, które będą spełniać wszystkie wymogi lotnicze, aby ułatwić na siebie.

Jeżeli bagaż podręczny jest preferowana metoda pakowania dla podróży lotniczych, istnieje wiele marek i stylów do wyboru. Niektóre z nich posiadają regulowane, odpinane ramiączka, a także uchwyty do przenoszenia na górze, dzięki czemu można wykonywać lub koła swój bagaż. Postaraj się znaleźć jeden z więcej niż jednej kieszeni , aby pomóc uporządkować kosmetyki i zapakować bardziej efektywnie. Wiele z nich posiada dużą komorę dla bulkier przedmiotów lub laptopów. Pamiętaj, że wiele rzeczy nie mogą być przeprowadzone na samolocie wewnątrz bagażu, ale mogą być dozwolone wewnątrz odprawionego bagażu. Wszystko, co może stać się potencjalnym zagrożeniem problem lub na pokładzie samolotu z pasażerami nie będzie dozwolone, więc pack odpowiednio lub być przygotowany, by sprawdzić swoją torbę.

Artykuł napisany przez: